KRYNICA 2015 KRÓLOWIE TENISA

Ale zaraz zaraz, „Król Tenisa” może być tylko jeden! Skąd zatem „Królowie Tenisa”?

No to może od początku …

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami – w sumie jakby dobrze policzyć to wokół Krynicy znalazłoby się ich nawet więcej – mieszkało plemię dzielnych Tenisowców Ziemnowców, którzy jak sama nazwa wskazuje preferowali gry terenowe , w odróżnieniu od swoich dalekich kuzynów Tenisowców Pingpongowców udzielających się mniej rozlegle, czyli siedząc przy stole.

Wodzem owego plemienia był Krzysztof I Tenisowy, mądry i sprawiedliwy władca, który do pomocy miał trójkę zaufanych generałów: Panią Monikę, Pana Zenka i Panią Karolinę.
Członkami drużyny wojowników byli: Oliwia, Wiktoria, Kasia, Kaja, Patrycja, Maja, Oskar, Tomek, Kinga, Madzia, Oliwia, Piotrek, Maks, Kasia, Laura, Ewa, Bartek, Jasiek, Kuba, Mateusz i Paweł.

Od rana do wieczora członkowie plemienia ćwiczyli sprawność fizyczną poprzez zabawy na boisku treningowym czy też na plaży basenowej.

Obóz tenisowy Krynica 2015

Zwieńczeniem dziennego wysiłku były „walki gladiatorów” na korcie. Kilka finałowych zmagań turnieju udało się podpatrzeć, a nie jest to łatwe zadanie gdyż plemię bardzo mocno strzeże swoich tajemnic treningowych.


Ale życie plemienia nie składało się tylko z ciężkich treningów i wyczerpujących zmagań na korcie. W ramach poznawania kultury innych okolicznych plemion zorganizowano odwiedziny u zaprzyjaźnionych klanów w Starym i Nowym Sączu.

Obóz tenisowy Krynica 2015 Obóz tenisowy Krynica 2015 Obóz tenisowy Krynica 2015 Obóz tenisowy Krynica 2015 Obóz tenisowy Krynica 2015

Plemię nie tylko ciężko ćwiczyło, był czas zarówno na mordercze zapasy jak i radosne zabawy i pieśni przy ognisku. Trafiły się nawet huczne urodziny jednego z pobratymców. Wojowniczka Kaja miała tort i zabawy przy ognisku.

Obóz tenisowy Krynica 2015 Obóz tenisowy Krynica 2015 Obóz tenisowy Krynica 2015
Plemię Tenisowców słynie ze zdolności telepatycznych. Każdy wojownik zawsze odkryje kto schował poszukiwaną rzecz.

Pewnego pięknego dnia Tenisowcy zostali zaatakowani przez demonicznego króla Paletkowca i królową Rakietkę, którzy wzięli do niewoli kilku najmłodszych członków plemienia.

Męczyli ich strasznymi torturami, kazali chodzić bez butów, szukać tic-tac’ów w mące i pić sok z cytryny.

Najokrutniejsza wśród najeźdźców była groźna wojowniczka ubrana na czarno z czerwonymi rogami.

Obóz tenisowy Krynica 2015

Na odsiecz przybył oddział ratunkowy który był specjalnie szkolony w tym celu.

Obóz tenisowy Krynica 2015

Zdobyto obóz przeciwnika w którym było mnóstwo skarbów (pucharów) i każdy wziął coś dla siebie wraz z nominację królewską, dlatego też od tamtego dnia wszystkie osoby należące do Tenisowców są nazywane „Królami i Królewnami Tenisa”.

Obóz tenisowy Krynica 2015Przejdź do paska narzędzi